Jezdobře

Zkušenosti klientů

Dr.ing Leonu Paulovou mi přivedl do cesty šťastný osud. Když je totiž člověku 60 plus, to, co dosud problémem nebylo, se pozvolna stává tvrdým oříškem, na jehož louskání někdy nestačí sám. Právě to se přihodilo mně a jsem přesvědčena, že zdaleka nejsem v této situaci sama.
S Leonkou se člověk cítí uvolněný a nestydí se svěřit se svými stravovacími hříchy. Vše pečlivě vysvětluje a názorně skicuje a člověk se s tím snadno ztotožní, což mu umožní to snadno adoptovat. Navíc její přístup a doporučení jsou velmi rozumné a počítají s přirozeným lidským fungováním. Pocit, že každý z nás-klientů je individualita a dostává se nám tudíž individuálního přístupu jistě hraje taky velmi pozitivní roli a když k tomu ještě přičtu její vlídnost a legraci, kterou si naše milé schůzky kořeníme, musím ráda konstatovat, že se na konzultace vždycky těším a na mých výsledcích to je vidět. Takže Dr. Leonu Paulovou mohu po všech stránkách vřele doporučit!

Magdalena Šebestová
66 let

Během života jsem zkoušela několik diet a pokaždé to skončilo neúspěšně. Až jednoho dne mi kamarádka dala kontakt na výživovou poradnu Leony Paulové. Už na první schůzce se mi líbil její přístup a zájem, s jakým paní doktorka Leona ke klientům přistupuje, a to mě nadchlo. Proto jsem se rozhodla, že do to toho půjdu. Z prvního vážení jsem měla oči pro pláč. Ale paní doktorka mi vše pečlivě vysvětlila a ja se snažila alespoň něco pochopit, jak moje tělo funguje. Po další konzultaci a vážení jsem viděla už nějaké změny a já se opravdu těšila na každý nový termín, kdy se s paní doktorkou uvidím abych se dozvěděla nové věci a mohla na sobě pracovat. Pod vedením paní doktorky Leony Paulove jsem došla ke svému cíli a mám neskutečnou radost nejen, že si mohu obléknout pěkné věci, ve kterých se cítím příjemně ,ale take co se týče zdravotní stránky. Zlepšila se mi pleť a ulevilo se kloubům. Tímto Vám moc děkuji za Váš úžasný přístup a podporu.

Olga Popela
54 let

S paní doktorkou spolupracuji od roku 2019. Přišla jsem k ní ve chvíli, kdy jsem potřebovala po redukční dietě stabilizovat svou váhu a naučit se správně stravovat tak, abych si váhu dlouhodobě udržela. Jejím přístupem jsem opravdu nadšena – vše mi trpělivě a velmi srozumitelně vysvětlovala, připravila mi jídelníček zohledňující nejenom udržení váhy, ale zároveň respektující i moje preference. Je velmi vstřícná i ve chvíli, kdy jsem potřebovala obratem pomoct s jídelníčkem po neplánované operaci zubu. Její dobré tipy na ty správné potraviny využívám každý den. Paní doktorka je vzdělaná, má přehled, je ochotná, respektuje moji osobnost a já se na ní kdykoliv s důvěrou znovu obrátím.

Radka Vláčilová
47 let

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce za její milý a ochotný přístup. Zhubla jsem požadovaných 10 kg tuku během pár měsíců a cítím se naprosto skvěle. Nejenom, že se mi daří váhu udržet i po roce a půl, ale hlavně mě to i baví. Miluji sladké a i s tím si paní doktorka poradila, vymyslela úžasná alternativy, aby mé chuťové buňky byly spokojené. Dnes už to neberu jako dietu, ale jako nový životní styl díky kterému jsem ve svém těle spokojená. Paní doktorka je úžasná, dělá svou práci srdcem a hlavně jí opravdu rozumí. Moc doporučuji všem, kdo už ztratili víru v diety a zdravý životní styl, s Leonou vás hubnutí bude bavit.

Michaela Jurkáčková
30 let

Pokud hledáte lidský, citlivý ale přesto profesionální přístup, doporučuji na 100% paní doktorku Leonu Paulovou. Nejen, že jsem díky ní zhubla po porodu k dnešnímu dni již více nežli 30kg čistého tuku, ale naučila mě chápat vztah k jídlu, výživě , svému tělu. Dokonale se snaží vyhovět vašim potřebám, životnímu tempu a požadavkům. Vše vysvětlí a je vždy součinná ke komunikaci. Návštěvy u paní doktorky byly doposud jednou z nejlepších dosavadních investic.

Madjee Malá
32 let

Po návštěvě praktického lékaře, vysoký tlak, výsledky z odběru krve svítily červeně, jsem si uvědomila, že mám na výběr pouze dvě varianty. Od teď budu pravidelným návštěvníkem lékáren a denně sezobnu několik prášků, nebo se o sebe začnu starat. Tím STARAT nemyslím, nehty, řasy, kosmetika ...., ale začnu se STARAT o sebe a své zdraví. Na doporučení kamarádky, jsem oslovila paní Leonu. A bingo - šťastná volba! Po pár měsících tlak v normě, laboratorní výsledky na požadovaných hodnotách. A jak jsem se cítila já? Lehce, svěže, plná energie a radosti z proměny, která je opravdu hodně vidět. Získala jsem plno informací ohledně fungování těla, jak si vybírat kvalitní potraviny a skladbě jídelníčku. Leono, děkuji Vám za podporu a za to, že jste mě po celou dobu podporovala. Všem, kteří nevěří, že se dá s váhou něco udělat třeba i po 50, s čistým svědomím můžu nyní říct JDE TO. Je třeba mít šťastnou ruku při výběru těch správných odborníků, ke kterým paní Leona rozhodně patří. DOPORUČUJI.

Jana Pačesová
52 let

Na Leonu jsem se obrátila v roce 2019 s prosbou, zda by mi pomohla sestavit pestrý a zdravý jídelníček. Primárně jsem se chtěla dozvědět, jaké množství a čeho bych měla správně jíst. Shození pár kil byl z toho přirozeně plynoucí a velmi příjemný bonus. Do té doby jsem se stravovala poměrně jednotvárně a chtěla jsem to změnit, ale neměla jsem odvahu si sama naordinovat nějakou zásadní změnu jídelníčku na základě různých rad z internetu, které byly často protichůdné. Leona mi pomohla nastavit stravování tak, abych v první fázi (dva týdny) trochu zredukovala tělesný tuk, další fáze už byla udržovací, na které můžu žít trvale. Důležité pro mě bylo, že jsem si chtěla jídlo připravovat sama, abych věděla, jak na vyváženou stravu i doma v kuchyni.
Jsem za toto své rozhodnutí a z Leoninu pomoc velmi vděčná, neboť jsem:
  - Zjistila, jak velké porce a v jaké skladbě bych měla jíst, abych nepřibírala a zbytečně si nehuntovala tělo.
  - Získala povědomí o složení potravin, takže si už dobře umím udělat obrázek o tom, co v jídle přijímám.
  - Objevila plno zdravých, rychlých a hlavně chutných receptů.
  - Zjistila, že člověk může jíst vlastně úplně všechno, pečivo ani přílohy nejsou žádné tabu, když člověk hledí na množství.
  - Zhubla asi 5 kg. Oblečení mi najednou neobepínalo špíčky a cítila jsem se mnohem lehčí při běhu. 🙂

Hana Raschmannová
31 let

Ráda bych tímto poděkovala Leone Paulove za to, že ukončila můj dlouhý boj s nadváhou. Mnohokrát jsem se pokoušela zhubnout sáma, ale všechno bylo marné. Nakonec jsem se dostala ke kompetentnímu a vzdělanému specialistovi, krásné ženě paní Leone Paulove. Nejenže mě během celého kurzu hubnutí podporovala, ale také mě učila výživovým dovednostem, abych nepřibírala, dávala spoustu užitečných rad. Celkově se mi podařilo zhubnout 18 kg a cítím se zdravější, živější a jistější. Doporučuji paní Leonu Paulovu všem, s ní určitě dosáhnete požadovaných cílů a získáte spoustu inspirace k dosažení těchto cílů.

Natalya O'Carroll
51 let

Na paní Leonu jsem dostal kontakt od manželčiny kolegyně. Měl jsem nějaké osobní problémy a ač sportuju odmala podařilo se mi dostat z mých ideálních 90 kg na 110 kg, při mých 183cm. Je mi 44 let. Problémy jsem začal řešit a spojil to i s každodenní dřinou. Za měsíc jsem naběhal, nachodil okolo 250 km, denně cvičil, nicméně váha stejná. I strava byla podle mne v pořádku… Nikdy jsem u nikoho pro radu nebyl a i tady jsem byl skeptik přemýšlející o nemožnosti zhubnutí třeba díky nějaké nemoci. Po prvním měření jsem byl v šoku. Metabolický věk 63 a plno tuku a nějaké ty svaly… Po konzultaci, ve které mi paní Leona poradila co změnit ve stravě i jak se začít mít rád, se vše obrátilo. Kila letěla dolů, svaly zůstaly a cítím se perfektně. Nyní mám 89 kg, metabolický věk 28, tuku 18 kg méně a svaly zůstaly. To vše během jednoho roku. Neříkám, že to je jen o stravě, ale je to z 80 procent o stravě. Paní Leona je nejen sympatická a moc příjemná, ale i odbornice na svém místě. Nemá cenu se o tom všem dopodrobna rozepisovat, ale rozhodně má cenu paní Leoně věřit, navštívit a poradit se. Určitě to bude jedna z nejlepších investic, co můžete udělat. Držím všem palce ať to také dokážete

Karel Krajník
44 let

Velmi osobitý přístup, vše vymyšlené dle potřeb na míru a výsledky více než překvapující 👌mohu jen doporučit

Filip Houžvička
32 let

Pani Leona je naprosto uzasna, ma obrovske znalosti a velmi lidsky pristup. Hodne mi pomaha a jsem rada, ze ji mam 🙂 vrele jeji sluzby doporucuju.

Petra Misterková
42 let

Děkuji paní doktorce, že mi pomohla zhubnout. Díky tomu se mi snížil krevní tlak a cítím se teď dobře.

Anastasia Basanska
17 let

Leona mi velmi pomohla, dlouho jsem hledal nějakou poradnu, která je profesionální a má smysl, az jsem konečně nasel tuto poradnu. Metody Leony jsou velmi účinné a za necely rok jsem zhubnul přes 15 kilo tuku v těle naprosto zdravím způsobem. Její přístup je naprosto skvělý a přátelsky, umí vždy poradit naprosto trefně a účinně. Velmi doporučuji každému ! 🙂

Matyáš Suchánek
26 let

Paní doktorka Leona Paulová, mě vrátila zpátky do plnohodnotného života a za to ji moc děkuji.Moje nadváha mě velmi omezovala, ne jenom zdravotně , ale i psychicky .Její milý přístup a optimismus ,mi velice pomohl. Jídelníček je chutný a na přípravu rychlý. Jsem moc spokojená a vim ,že paní doktorka vás naučí co jist a jak jist,aby to bylo trvalé.

Ivana Jedličková
60 let

Paní Leona je odbornice na svém místě.Milá, empatická a po všech stránkách fundovaná. Díky ní jsem pochopila zákonitosti boje se zpomaleným metabolismem po padesátce , upravila jsem si jídelníček a cítím se výrazně lépe..

Vladana Rýdlová
58 let

Zhruba přes 5 lety jsem se dostal do stavu, kdy jsem si uvědomil, že pokud chci dál pokračovat v aktivním životním stylu a nestydět se za sebe, potřebuju zhubnout cca 10 kilo. Shodou okolností jsem byl seznámen s dietou It's my life a celkem bez váhání jsem se rozhodl ji vyzkoušet. Od paní poradkyně (nikoli Leony) jsem dostal několik pytlíků na každý den a několik základních rad. Dodržovat tento režim bylo snadné, netrpěl jsem ani hlady ani zásadními chutěmi na cokoli a během prvních 4 týdnů jsem zhubnul asi 6 kg. Měl jsem z toho pochopitelně radost a hodlal pokračovat, nikoli však s náhradou stravy, ale s normálními potravinami a s návratem k běžnému sociálnímu kontaktu, který mám s jídlem spojený. V tomto mi však tehdejší paní poradkyně nijak nepomohla a já cítil, jak zvolna zase nabírám původní proporce. Naštěstí jsem se v té době dostal k Leoně, která mi nabídla alternativní cestu bez It's my life diety. Vysvětlila mi některé základní procesy probíhající v mém těle a objasnila mi takové banality, jakože například brambory obsahují sacharidy, nebo že je z pohledu příjmu "energie" jedno, jestli sním obyčejný nebo celozrnný rohlík. Zkrátka rozmetala spoustu nesmyslných domněnek, které jsem měl z předchozích zdrojů a nabídla mi jednoduché pravidlo - jez jen tehdy, když máš opravdu hlad, kupuj si kvalitní potraviny a omez sacharidy. Odjakživa jsem miloval maso a sýry a přílohy bral jako výplňovou hmotu. Mám rád čerstvé pečivo, ale po krátké době mi nečiní žádné příkoří, když jsem jeho konzumaci snížil zhruba na třetinu. Nikdy jsem nemusel sladké, takže v tomto směru jsem měl své návyky jednoduché.
Dnes si při pro mne běžném způsobu stravování držím celkovou váhu zhruba o 10kg nižší než když jsem tehdy začal s It's my life, ale hlavně veškerý tento úbytek je tuková hmota, A já se cítím v lepší kondici než před deseti lety, jídlo mě baví a jsem si jistý, že drobné změny ve skladbě jídelníčku mi pomohou si tento stav udržet hodně dlouho. Leoně za to moc děkuju a věřím, že se jejích rad bude držet stále víc spokojených lidí.

Roman
53 let

Díky paní Leoně jsem se naučila správně kombinovat pokrmy, jíst zdravěji a pravidelně což mi velice pomohlo v redukci mé váhy a k celkovému pohledu na mé tělo. Naučila mě i počítat si a vymýšlet jídla tak, aby to vyhovovalo mému tělu a musím opravdu uznat, že to mělo smysl! Nikdy jsem na zdravé jídelníčky a zhubnutí nevěřila, ale po této zkušenosti měním názor :).
Vůbec mě to neomezovalo, jídla byla lehká na uvaření, chutná a jedla jsem vše, co jsem měla ráda (sem tam dortíček také nevadil ;)).
Jsem za to velice vděčná a všem tuto zkušenost doporučuji.

Anna Charvátová

Se skvělou dámou, paní Dr. Leonou Paulovou jsme společně s manželkou začali spolupracovat před rokem. Měli jsme opravdu velké štěstí. Výsledkem byly váhové úbytky z mých 102 kg na 87 kg a u mé manželky mínus 10 kg během 3/4 roku. Přístup a její skutečné znalosti i vzdělání o tom jak tělo funguje jsou úžasné, ale i individuální přístup ke každému.
Tuto nesmírně kultivovanou a kompetentní odborníci na výživu můžeme jen doporučit. Získali jsme skvělé a důležité informace o potravinách a stravování a rozhodně jsme netrpěli hlady. Paní doktorku doporučujeme i největším skeptikům.
Je opravdu skvělá.

Zdeněk Malý
73 let

Paní doktorka Paulová je velice milá a empatická žena a také je to opravdu odbornice pres výživu, s jakou jsem se ještě nesetkala. Zajímá se o člověka a opravdu se snaží najít každému individuálně cestu, jak bez trápení zhubnout. Je radost k ní chodit na konzultace, vždy se na naše setkání těším a díky jejím radám a pomoci jsem se naučila, jak nenásilně a spokojeně snižovat svoji nadváhu. Vždy se dozvím něco nového a je to velmi inspirující a zajímavé. Všem, kdo potřebují pomoci, ji vřele doporučuji.

Ivana Brichtová
64 let

Paní Paulová mi otevřela oči a naprosto skvělým ,přirozeným a účinným způsobem mě nasměrovala na cestu správného stravování, které opravdu funguje. Určitě doporučuji využít jejích služeb. Stojí to za to.

Marta Jančíková
51 let

U paní Paulové jsem byla na konzultaci, Komunikace byla skvělá, podložená fakty, srozumitelná a velmi motivující. Velmi dobře umí komunikovat i s dětmi a vždy přiměřeně věku. Konzultace i k výživě během nemoci byla empatická a podložená znalostmi.

Jana Divišová
47 let

Jsem ráda, že jsem se s paní doktorkou seznámila. Po předchozích neúspěšných pokusech s dietami se mi ve věku 70 let díky ní podařilo zhubnout během 3/4 roku asi 20 kg, velmi příjemnou metodou bez trápení hladem. Cítím se díky ní lépe. Každé setkání s paní doktorkou je velmi příjemné a milé. Návštěvu její ordinace mohu každému doporučit.

Marta Malcová
70 let