Jezdobře

Výživové poradenství 1

Ve své nutriční praxi nabízím individuální výživové poradenství, které respektuje osobnost, aktuální zdravotní stav, kondici a životní podmínky každého klienta. Ať už chcete snížit obsah tuku ve svém těle, zvýšit hladinu energie, snížit hladinu cukru v krvi, zlepšit své zažívání či jen konzultovat váš současný stravovací režim.

Kromě standardního výživového poradenství poskytuji i konzultace zaměřené na nízkosacharidový (low carb) způsob stravování, pomoc klientům, kteří mají problémy s hladinou cukru v krvi (diabetici 2. typu nebo prediabetici), sestavení osobního jídelního plánu na míru, poradenství týkající se klientova životního stylu a stravovacích návyků, pomoc při orientaci na trhu potravin a podporu a motivaci při cestě k vytýčenému cíli, ať už se jedná o snížení váhy nebo zlepšení zdravotní kondice.

Součástí každé návštěvy je analýza tělesného složení na přístroji Inbody 120, který poskytuje přesné informace o aktuálním složení vašeho těla a rychlosti bazálního metabolismu.

Pro klienty, kteří mají zájem nastartovat metabolismus odbourávání tuků pomocí instantní stravy, nabízím tuto možnost ve spolupráci s českým výrobcem ketogenní diety It´s my life. Spolupráci s touto firmou jsem zvolila proto, že její výrobky mají kvalitní složení a lokální původ, vše se vyrábí v České republice pod přísným hygienickým dozorem. Produkty svým složením odpovídají plnohodnotné náhradě stravy dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR, splňují všechna zdravotní a legislativní kritéria, obsahují vitamíny, minerály a stopové prvky.  Tento způsob hubnutí je vhodný pro klienty, kteří mají omezenou možnost pohybu, připravují se na operační zákrok nebo jsou příliš časově vytíženi a nestíhají si připravovat jídlo.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”]