POCHOP PRINCIP A ZHUBNI JEDNOU PRO VŽDY

Albert Einstein kdysi řekl, že jen hlupák dělá stále stejnou věc dokola a očekává jiný výsledek. Nastal čas přestat se spoléhat na pomoc zvenku, uchopit svůj život do vlastních rukou a začít dělat věci jinak. To je jediná spolehlivá cesta, která povede ke kýženému výsledku.

Přestaňte se spoléhat na “zaručené rady” servírované v médiích, které často nefungují, protože za nimi nestojí snaha pomoci vám zhubnout, ale prodat vám více potravin, doplňků nebo jídla.

Zeptejte se, proč vás někdo nutí jíst pětkrát denně, když po staletí stačila lidem tři jídla. Uvažujte o tom, proč vám někdo říká, že máte jíst pravidelně. Proč někdo označuje snídani za nejdůležitější jídlo dne, když mnozí z vás nemají ráno na jídlo ani pomyšlení. 

Už jste si někdy přečetli etiketu zaručeně zdravých snídaňových cereálií, ovocného džusu nebo se podívali na kalorickou hodnotu sušenek, které myslí na vaše zdraví?

Pokud ne, tak to udělejte. A až to uděláte a zjistíte, jaká je skutečnost, zkuste se zastavit a naslouchat svému tělu. Použijte zdravý selský rozum a položte si otázku, proč se v posledních 70 letech několikanásobně zvýšil počet lidí s cukrovkou a proč je Česká republika třetí zemí s nejtlustšími obyvateli v EU.

Jestli chcete opravdu zhubnout a být zdraví, tak začněte dělat věci jinak. Jestli nevíte jak, tak si můžete zdarma stáhnout mojí brožuru Základní principy hubnutí zde.

Až si ji přečtete, zkuste začít uvažovat o hubnutí a zdraví selským rozumem. Zařaďte do svého denního režimu zásady, které jsou shrnuté v poslední kapitole. A jestli to sami nezvládáte, napište mi přes objednávkový formulář. Ráda vám všechno vysvětlím a pomůžu vám začít. Nemusíte jezdit osobně, pokud to máte daleko nebo je to pro vás komplikované. Můžete si objednat konzultaci on-line, i tak můžeme řešit vaši současnou situaci a cíle, kterých chcete dosáhnout.