Nastává Advent a s ním přichází i období, kdy většinou jíme víc jídla a pijeme víc alkoholu než obvykle. Když si položíte otázku PROČ TLOUSTNU?, dojdete k jednoduché odpovědi – TLOUSTNETE PROTO, ŽE PŘIJÍMÁTE VÍC ENERGIE NEŽ VAŠE TĚLO POTŘEBUJE. To, co jíte, a v jakém množství to jíte,
je klíčové pro to, jestli budete nabírat tuk nebo ho hubnout. Kromě toho ale existují i další faktory, které mohou hrát v ukládání tuku větší či menší roli. Projděte si následující body a uvědomte si, kde máte rezervy.

Už jste si asi vyzkoušeli, že žádná zázračná pilulka neexistuje. Jestli se chcete zbavit tuku, budete muset změnit to, co jíte a jak se chováte. JE VAŠÍ VOLBOU, JAK SE CÍTÍTE A JAK VYPADÁTE. JESTLI S TÍM NEJSTE SPOKOJENI, TAK TO ZMĚŇTE.  Jestli potřebujete pomoci, tak se OBJEDNEJTE NA KONZULTACI.

Našli jste body, ve kterých máte rezervy? Pokud toto čtete, tak už jste si asi vyzkoušeli, že žádná zázračná pilulka neexistuje. Jestli se chcete zbavit tuku, budete muset změnit to, co jíte a jak se chováte. JE VAŠÍ VOLBOU, JAK SE CÍTÍTE A JAK VYPADÁTE. JESTLI S TÍM NEJSTE SPOKOJENI, TAK TO ZMĚŇTE.  Jestli potřebujete pomoci, tak se OBJEDNEJTE NA KONZULTACI A ZAČNĚTE TEĎ.